Reklama

SANOK (SNK): Notowania akcji spółki Sanok Rubber Company z 28 września 2020 roku

W poniedziałek, 28 września Sanok Rubber Company (SNK) rozpoczął notowania od poziomu 13,65 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.13 kurs akcji spadł do poziomu 13,5 zł, a następnie o 14.40 wzrósł do wartości 14,15 zł, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Sanok Rubber Company wyniosła 26, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 827 sztuk. Obroty wyniosły 122 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na zamknięciu.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 2,17 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 3,08 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 28,54 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 26,68 proc.

W poniedziałek Sanok Rubber Company zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 3,2 proc. do poziomu 49 842 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 3,66 proc. Spółki motoryzacyjne do których należy także Sanok Rubber Company pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 2,07 proc. do poziomu 3 818 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora motoryzacyjnego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Sanok Rubber Company to czołowy krajowy producentów technicznych wyrobów gumowych, gumowo-metalowych, kombinacji gumy z innymi tworzywami. Produkcja przeznaczona jest na potrzeby m.in. przemysłu motoryzacyjnego, budownictwa, rolnictwa, w sprzęcie AGD, w przemyśle farmaceutycznym. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »