Notowania akcji spółki Sanok Rubber Company z 28 września 2020 roku

W poniedziałek, 28 września Sanok Rubber Company (SNK) rozpoczął notowania od poziomu 13,65 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.13 kurs akcji spadł do poziomu 13,5 zł, a następnie o 14.40 wzrósł do wartości 14,15 zł, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki Sanok Rubber Company wyniosła 26, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 827 sztuk. Obroty wyniosły 122 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na zamknięciu.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 2,17 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 3,08 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 28,54 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 26,68 proc.

W poniedziałek Sanok Rubber Company zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 3,2 proc. do poziomu 49 842 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 3,66 proc. Spółki motoryzacyjne do których należy także Sanok Rubber Company pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 2,07 proc. do poziomu 3 818 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora motoryzacyjnego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Sanok Rubber Company to czołowy krajowy producentów technicznych wyrobów gumowych, gumowo-metalowych, kombinacji gumy z innymi tworzywami. Produkcja przeznaczona jest na potrzeby m.in. przemysłu motoryzacyjnego, budownictwa, rolnictwa, w sprzęcie AGD, w przemyśle farmaceutycznym. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »