Notowania akcji spółki Scope Fluidics SA z 21 września 2023 roku

W czwartek, 21 września Scope Fluidics SA (SCP) rozpoczęło notowania od poziomu 171,5 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 165 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Scope Fluidics SA wyniosła 36, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 2 296 sztuk. Obroty wyniosły 377 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 1,45 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 2,73 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 15,25 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 18,31 proc.

Reklama

W czwartek Scope Fluidics SA zachowywało się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 1,14 proc. do poziomu 66 529 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,17 proc.

Spółka jest inkubatorem start-upów technologicznych w diagnostyce i ochronie zdrowia (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »