Reklama

Notowania akcji spółki Selvita S.A. z 13 stycznia 2022 roku

W czwartek, 13 stycznia Selvita S.A. (SLV) rozpoczęła notowania od poziomu 84,1 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 82,2 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Selvita S.A. wyniosła 29, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 432 sztuk. Obroty wyniosły 444 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 2 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 0,48 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 1,54 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 44,10 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 1,84 proc.

Reklama

W czwartek Selvita S.A. zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,12 proc. do poziomu 73 245 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,31 proc.

Selvita zajmuje się świadczeniem laboratoryjnych usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »