Reklama

Notowania akcji spółki Selvita S.A. z 19 lipca 2021 roku

W poniedziałek, 19 lipca Selvita S.A. (SLV) rozpoczęła notowania od poziomu 81 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 77,4 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Selvita S.A. wyniosła 50, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 6 090 sztuk. Obroty wyniosły 463 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 2,23 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 5,63 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 71,30 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 71,3 proc.

Reklama

W poniedziałek Selvita S.A. zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 2,36 proc. do poziomu 65 738 punktów, a wartość spółki spadła aż o 2,72 proc.

Selvita zajmuje się świadczeniem laboratoryjnych usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »