Notowania akcji spółki Selvita S.A. z 2 listopada 2023 roku

W czwartek, 2 listopada Selvita S.A. (SLV) rozpoczęła notowania od poziomu 62,7 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 60,3 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Selvita S.A. wyniosła 26, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 7 557 sztuk. Obroty wyniosły 445 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 3,04 proc., w ciągu miesiąca spadła o 3,20 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 28,74 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 27,02 proc.

Reklama

W czwartek Selvita S.A. zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,35 proc. do poziomu 71 835 punktów, a wartość spółki spadła o 3,51 proc.

Selvita zajmuje się świadczeniem laboratoryjnych usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »