Notowania akcji spółki Selvita S.A. z 29 marca 2023 roku

W środę, 29 marca Selvita S.A. (SLV) rozpoczęła notowania od poziomu 82 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 83,5 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Selvita S.A. wyniosła 76, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 6 110 sztuk. Obroty wyniosły 453 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca zwiększyła się o 0,60 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 23,70 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 0,72 proc.

Reklama

W środę Selvita S.A. zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,71 proc. do poziomu 57 173 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,83 proc.

Selvita zajmuje się świadczeniem laboratoryjnych usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »