Reklama

Notowania akcji spółki Selvita S.A. z 8 października 2020 roku

W czwartek, 8 października Selvita S.A. (SLV) rozpoczęła notowania od poziomu 42,6 zł, czyli o 0,47 proc. mniej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 42,8 zł. O godzinie 9.22 kurs akcji spadł do poziomu 42 zł, a następnie o 10.58 wzrósł do wartości 43,5 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 43,1 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Selvita S.A. wyniosła 30, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 12 700 sztuk. Obroty wyniosły 544 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 2,49 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 1,37 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku akcjonariusze zyskali 83,4 proc.

W czwartek Selvita S.A. zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,96 proc. do poziomu 49 727 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,7 proc.

Selvita zajmuje się świadczeniem laboratoryjnych usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »