Reklama

Notowania akcji spółki Selvita S.A. z 9 listopada 2020 roku

W poniedziałek, 9 listopada Selvita S.A. (SLV) rozpoczęła notowania od poziomu 43 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 45,4 zł - spółka osiągnęła o godzinie 10.00 by na zamknięciu spaść do poziomu 43,7 zł.

Liczba transakcji dla spółki Selvita S.A. wyniosła 54, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 258 sztuk. Obroty wyniosły 366 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 6,59 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 1,39 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 71,37 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 85,96 proc.

Reklama

W poniedziałek Selvita S.A. zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 3,81 proc. do poziomu 50 827 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 1,63 proc.

Selvita zajmuje się świadczeniem laboratoryjnych usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »