Reklama

Notowania akcji spółki Serinus Energy Inc. z 19 stycznia 2022 roku

W środę, 19 stycznia Serinus Energy Inc. (SEN) rozpoczął notowania od poziomu 0,7499 zł, czyli o 0,23 proc. mniej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 0,7516 zł. O godzinie 9.56 kurs akcji spadł do poziomu 0,7302 zł, a następnie o 11.12 wzrósł do wartości 0,816 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 0,755 zł.

Liczba transakcji dla spółki Serinus Energy Inc. wyniosła 103, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 2 189 004 sztuk. Obroty wyniosły 1,67 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 6,34 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 9,48 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 155,07 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 19,75 proc.

W środę Serinus Energy Inc. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,25 proc. do poziomu 70 733 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,45 proc. Spółki z branży paliwowej do których należy także Serinus Energy Inc. pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-PALIWA wzrosła o 0,48 proc. do poziomu 6 645 punktów. Pomimo pozytywnego oddziaływania sektora paliwowego na rynek indeks WIG spadł.

Międzynarodowa spółka poszukiwawczo-wydobywcza ropy i gazu. Portfel aktywów obejmuje sześć koncesji w dwóch krajach (Tunezja i Rumunia), a w jego skład wchodzą koncesje produkcyjne, projekty na etapie rozpoznania i zagospodarowania złóż oraz przedsięwzięcia o istotnym potencjale poszukiwawczym. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »