Reklama

Notowania akcji spółki Serinus Energy Inc. z 29 listopada 2021 roku

W poniedziałek, 29 listopada Serinus Energy Inc. (SEN) rozpoczął notowania od poziomu 0,82 zł, czyli o 1,23 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 0,81 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 0,756 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Serinus Energy Inc. wyniosła 90, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 362 858 sztuk. Obroty wyniosły 1,04 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 10,59 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 19,11 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 142,04 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 222,03 proc.

W poniedziałek Serinus Energy Inc. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,31 proc. do poziomu 66 649 punktów, a wartość spółki spadła o 6,17 proc. Spółki z branży paliwowej do których należy także Serinus Energy Inc. ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-PALIWA spadła o 2,90 proc. do poziomu 6 033 punktów. Pomimo negatywnego oddziaływania sektora paliwowego na rynek indeks WIG wzrósł.

Międzynarodowa spółka poszukiwawczo-wydobywcza ropy i gazu. Portfel aktywów obejmuje sześć koncesji w dwóch krajach (Tunezja i Rumunia), a w jego skład wchodzą koncesje produkcyjne, projekty na etapie rozpoznania i zagospodarowania złóż oraz przedsięwzięcia o istotnym potencjale poszukiwawczym. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »