Reklama

Notowania akcji spółki Skarbiec Holding z 21 kwietnia 2021 roku

W środę, 21 kwietnia Skarbiec Holding (SKH) rozpoczął notowania od poziomu 42,1 zł, czyli o 2,55 proc. mniej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 43,2 zł. O godzinie 9.12 kurs akcji wzrósł do poziomu 42,9 zł, a następnie, o 14.45, spadł do wartości 41 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 41,2 zł.

Liczba transakcji dla spółki Skarbiec Holding wyniosła 41, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 10 207 sztuk. Spadek był przy małym obrocie, więc inwestorzy powinni obserwować co będzie się działo na kolejnych sesjach. Obroty wyniosły 425 tys. złotych, a w ostatnim miesiącu średni obrót dla tych akcji wynosił 1,8 mln zł.

Reklama

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 10,24 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 3,52 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 140,23 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 143,07 proc.

W środę Skarbiec Holding zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,51 proc. do poziomu 59 084 punktów, a wartość spółki spadła aż o 4,63 proc.

Przedmiotem działalności spółki Skarbiec Holding jest zarządzanie funduszami inwestycyjnymi (fundusze inwestycyjne otwarte, specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte, fundusze inwestycyjne zamknięte) oraz usługi zarządzania portfelami instrumentów finansowych na zlecenie. Skarbiec Holding jest akcjonariuszem wiodącego na rynku polskim towarzystwa funduszy inwestycyjnych – Skarbiec TFI. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »