Notowania akcji spółki Skarbiec Holding z 6 grudnia 2021 roku

W poniedziałek, 6 grudnia Skarbiec Holding (SKH) rozpoczął notowania od poziomu 28,3 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 27,6 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Skarbiec Holding wyniosła 24, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 135 sztuk. Obroty wyniosły 125 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była spadkową od 25 listopada. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 11,54 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 18,10 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 9,09 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 8,24 proc.

Reklama

W poniedziałek Skarbiec Holding zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,16 proc. do poziomu 67 835 punktów, a wartość spółki spadła o 2,47 proc.

Przedmiotem działalności spółki Skarbiec Holding jest zarządzanie funduszami inwestycyjnymi (fundusze inwestycyjne otwarte, specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte, fundusze inwestycyjne zamknięte) oraz usługi zarządzania portfelami instrumentów finansowych na zlecenie. Skarbiec Holding jest akcjonariuszem wiodącego na rynku polskim towarzystwa funduszy inwestycyjnych – Skarbiec TFI. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »