Reklama

Notowania akcji spółki Skarbiec Holding z 8 lipca 2021 roku

W czwartek, 8 lipca Skarbiec Holding (SKH) rozpoczął notowania od poziomu 35,3 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 14.12 kurs akcji spadł do poziomu 35,2 zł, a następnie o 14.59 wzrósł do wartości 35,7 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 35,3 zł.

Liczba transakcji dla spółki Skarbiec Holding wyniosła 25, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 2 668 sztuk. Obroty wyniosły 94,4 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 3,02 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 10,41 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 62,67 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 53,48 proc.

Reklama

W czwartek Skarbiec Holding zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,94 proc. do poziomu 66 598 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Przedmiotem działalności spółki Skarbiec Holding jest zarządzanie funduszami inwestycyjnymi (fundusze inwestycyjne otwarte, specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte, fundusze inwestycyjne zamknięte) oraz usługi zarządzania portfelami instrumentów finansowych na zlecenie. Skarbiec Holding jest akcjonariuszem wiodącego na rynku polskim towarzystwa funduszy inwestycyjnych – Skarbiec TFI. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »