Reklama

Notowania akcji spółki Stalexport z 14 sierpnia 2020 roku

W piątek, 14 sierpnia Stalexport (STX) rozpoczął notowania od poziomu 2,95 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 10.25 kurs akcji spadł do poziomu 2,93 zł, a następnie o 15.54 wzrósł do wartości 3,01 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 2,95 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Stalexport wyniosła 45, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 82 093 sztuk. Obroty wyniosły 242 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca wzrosła o 3,51 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 10,61 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 3,28 proc.

W piątek Stalexport zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,14 proc. do poziomu 52 632 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Stalexport koncentruje się przede wszystkim na działalności autostradowej, która obejmuje: eksploatację i utrzymanie odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków oraz uczestnictwo w wybranych przetargach na budowę i eksploatację kolejnych odcinków autostrad. Ponadto prowadzi także działalność związaną ze świadczeniem usług wynajmu powierzchni biurowych i miejsc parkingowych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »