Reklama

Notowania akcji spółki Stalexport z 15 listopada 2021 roku

W poniedziałek, 15 listopada Stalexport (STX) rozpoczął notowania od poziomu 3,99 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.28 kurs akcji spadł do poziomu 3,96 zł, a następnie wzrósł do wartości 4 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Stalexport wyniosła 24, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 78 033 sztuk. Obroty wyniosły 290 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 1,01 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 4,99 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 28,21 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 28,62 proc.

Reklama

W poniedziałek Stalexport zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,67 proc. do poziomu 72 086 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,25 proc.

Stalexport koncentruje się przede wszystkim na działalności autostradowej, która obejmuje: eksploatację i utrzymanie odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków oraz uczestnictwo w wybranych przetargach na budowę i eksploatację kolejnych odcinków autostrad. Ponadto prowadzi także działalność związaną ze świadczeniem usług wynajmu powierzchni biurowych i miejsc parkingowych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »