Reklama

Notowania akcji spółki Stalexport z 19 lipca 2021 roku

W poniedziałek, 19 lipca Stalexport (STX) rozpoczął notowania od poziomu 3,51 zł, czyli o 0,85 proc. mniej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 3,54 zł. O godzinie 9.34 kurs akcji wzrósł do poziomu 3,54 zł, a następnie, o 13.16, spadł do wartości 3,49 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 3,53 zł.

Liczba transakcji dla spółki Stalexport wyniosła 30, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 84 320 sztuk. Obroty wyniosły 226 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 1,40 proc., w ciągu miesiąca nie zmieniła się. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 21,72 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 20,48 proc.

W poniedziałek Stalexport zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 2,36 proc. do poziomu 65 738 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,28 proc.

Stalexport koncentruje się przede wszystkim na działalności autostradowej, która obejmuje: eksploatację i utrzymanie odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków oraz uczestnictwo w wybranych przetargach na budowę i eksploatację kolejnych odcinków autostrad. Ponadto prowadzi także działalność związaną ze świadczeniem usług wynajmu powierzchni biurowych i miejsc parkingowych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »