Reklama

Notowania akcji spółki Stalexport z 24 września 2020 roku

W czwartek, 24 września Stalexport (STX) rozpoczął notowania od poziomu 2,98 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 2,95 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Stalexport wyniosła 20, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 106 581 sztuk. Obroty wyniosły 317 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 1,67 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 1,67 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 9,09 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 3,28 proc.

Reklama

W czwartek Stalexport zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,98 proc. do poziomu 48 009 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,01 proc.

Stalexport koncentruje się przede wszystkim na działalności autostradowej, która obejmuje: eksploatację i utrzymanie odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków oraz uczestnictwo w wybranych przetargach na budowę i eksploatację kolejnych odcinków autostrad. Ponadto prowadzi także działalność związaną ze świadczeniem usług wynajmu powierzchni biurowych i miejsc parkingowych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »