Reklama

Notowania akcji spółki Stalexport z 7 września 2020 roku

W poniedziałek, 7 września Stalexport (STX) rozpoczął notowania od poziomu 3 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 10.48 kurs akcji wzrósł do poziomu 3,05 zł, a następnie, o 15.46, spadł do wartości 2,97 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 3 zł.

Liczba transakcji dla spółki Stalexport wyniosła 21, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 49 457 sztuk. Obroty wyniosły 141 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca wzrosła o 0,33 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 7,69 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 1,64 proc.

Reklama

W poniedziałek Stalexport zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,58 proc. do poziomu 50 815 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Stalexport koncentruje się przede wszystkim na działalności autostradowej, która obejmuje: eksploatację i utrzymanie odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków oraz uczestnictwo w wybranych przetargach na budowę i eksploatację kolejnych odcinków autostrad. Ponadto prowadzi także działalność związaną ze świadczeniem usług wynajmu powierzchni biurowych i miejsc parkingowych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »