Reklama

Notowania akcji spółki Stalprodukt z 18 października 2021 roku

W poniedziałek, 18 października Stalprodukt (STP) rozpoczął notowania od poziomu 308 zł, czyli o 0,65 proc. mniej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 310,0 zł. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 324,5 zł - spółka osiągnęła o godzinie 10.42 by na zamknięciu spaść do poziomu 317,5 zł.

Liczba transakcji dla spółki Stalprodukt wyniosła 61, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 6 846 sztuk. Obroty wyniosły 2,18 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 3 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 8,36 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 9,48 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 76,39 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 80,4 proc.

W poniedziałek Stalprodukt zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,28 proc. do poziomu 74 652 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 2,42 proc.

Stalprodukt jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych i rdzeni toroidalnych. Spółka posiada też własną, rozwiniętą sieć dystrybucji wyrobów hutniczych (składy handlowe i biura w kilkunastu miastach na terenie Polski). (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »