Notowania akcji spółki Sygnity S.A. z 13 maja 2021 roku

W czwartek, 13 maja Sygnity S.A. (SGN) rozpoczęło notowania od poziomu 10,15 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 9,54 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Sygnity S.A. wyniosła 42, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 30 999 sztuk. Obroty wyniosły 298 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 7,87 proc., w ciągu miesiąca spadła o 14,74 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 169,25 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 170 proc.

Reklama

W czwartek Sygnity S.A. zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,34 proc. do poziomu 62 005 punktów, a wartość spółki spadła aż o 4,24 proc. Spółki IT do których należy także Sygnity S.A. ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-INFO spadła o 0,92 proc. do poziomu 4 032 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Głównym zakresem działalności Sygnity jest produkcja, wdrażanie oraz serwisowanie oprogramowania, integracja infrastrukturalna i aplikacyjna oraz doradztwo IT. Spółka specjalizuje się się w dostarczaniu rozwiązań IT dla bankowości, finansów i ubezpieczeń, przemysłu, utilities i energetyki oraz administracji państwowej. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »