Reklama

Notowania akcji spółki Sygnity S.A. z 24 listopada 2022 roku

W czwartek, 24 listopada Sygnity S.A. (SGN) rozpoczęło notowania od poziomu 21,9 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 21,5 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Sygnity S.A. wyniosła 5, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 11 197 sztuk. Obroty wyniosły 48,4 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca zwiększyła się o 20,00 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 138,56 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 140,66 proc.

Reklama

W czwartek Sygnity S.A. zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,79 proc. do poziomu 56 108 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z branży IT do których należy także Sygnity S.A. pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 0,51 proc. do poziomu 3 938 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża IT zachowywała się lepiej niż Sygnity S.A., gdyż wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 0,51 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Głównym zakresem działalności Sygnity jest produkcja, wdrażanie oraz serwisowanie oprogramowania, integracja infrastrukturalna i aplikacyjna oraz doradztwo IT. Spółka specjalizuje się się w dostarczaniu rozwiązań IT dla bankowości, finansów i ubezpieczeń, przemysłu, utilities i energetyki oraz administracji państwowej. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »