Reklama

Notowania akcji spółki Sygnity S.A. z 5 maja 2021 roku

W środę, 5 maja Sygnity S.A. (SGN) rozpoczęło notowania od poziomu 10,7 zł, czyli o 1,42 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 10,55 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 10,4 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Sygnity S.A. wyniosła 23, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 10 907 sztuk. Obroty wyniosły 111 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 4,95 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 11,81 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 240,84 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 205,48 proc.

Reklama

W środę Sygnity S.A. zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,63 proc. do poziomu 60 937 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,47 proc. Spółki IT do których należy także Sygnity S.A. pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 0,29 proc. do poziomu 4 080 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Głównym zakresem działalności Sygnity jest produkcja, wdrażanie oraz serwisowanie oprogramowania, integracja infrastrukturalna i aplikacyjna oraz doradztwo IT. Spółka specjalizuje się się w dostarczaniu rozwiązań IT dla bankowości, finansów i ubezpieczeń, przemysłu, utilities i energetyki oraz administracji państwowej. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »