Reklama

SYNEKTIK (SNT): Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 10 lutego 2021 roku

W środę, 10 lutego Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 28,1 zł, czyli o 2,09 proc. mniej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 28,7 zł. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 29,1 zł - spółka osiągnęła o godzinie 10.52 by na zamknięciu spaść do poziomu 28,6 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 42, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 15 077 sztuk. Obroty wyniosły 426 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 4,35 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 2,05 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 78,75 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 76,54 proc.

W środę Synektik S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,87 proc. do poziomu 56 752 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,35 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »