Reklama

Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 12 marca 2021 roku

W piątek, 12 marca Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 28,6 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 15.40 kurs akcji wzrósł do poziomu 29 zł, a następnie, o 16.30, spadł do wartości 28,1 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 28,4 zł.

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 33, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 072 sztuk. Obroty wyniosły 228 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek podobnie jak to miało miejsce w ostatnią środę, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 0,35 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 1,39 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 115,15 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 158,65 proc.

Reklama

W piątek Synektik S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,7 proc. do poziomu 59 443 punktów, a wartość spółki spadła o 0,7 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »