Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 16 listopada 2023 roku

W czwartek, 16 listopada Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 70 zł, czyli o 2,04 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 68,6 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 67,4 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 59, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 11 657 sztuk. Obroty wyniosły 791 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 2,70 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 8,57 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 122,08 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 131,86 proc.

Reklama

W czwartek Synektik S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,07 proc. do poziomu 73 738 punktów, a wartość spółki spadła o 0,29 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »