Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 23 marca 2023 roku

W czwartek, 23 marca Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 46 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.04 kurs akcji wzrósł do poziomu 46,85 zł, a następnie, spadł do wartości 44,5 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 55, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 13 012 sztuk. Obroty wyniosły 553 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 10,10 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 22,42 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 52,92 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 50,85 proc.

Reklama

W czwartek Synektik S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,01 proc. do poziomu 56 984 punktów, a wartość spółki spadła aż o 3,26 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »