Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 30 listopada 2022 roku

W środę, 30 listopada Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 29,6 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.44 kurs akcji spadł do poziomu 29,5 zł, a następnie o 13.43 wzrósł do wartości 30,55 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 29,7 zł.

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 23, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 062 sztuk. Obroty wyniosły 88,3 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 4 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 2,94 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 3,30 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 8,59 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 0,67 proc.

Reklama

W środę Synektik S.A. zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,21 proc. do poziomu 56 058 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,34 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »