Reklama

Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 6 maja 2021 roku

W czwartek, 6 maja Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 29,9 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 29,15 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 20, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 4 681 sztuk. Obroty wyniosły 138 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 2 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 1,19 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 3,83 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 111,35 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 88,61 proc.

Reklama

W czwartek Synektik S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,06 proc. do poziomu 60 899 punktów, a wartość spółki spadła aż o 0,33 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »