Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 8 listopada 2023 roku

W środę, 8 listopada Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 66,6 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 67,8 zł - spółka osiągnęła o godzinie 15.11 by na zamknięciu spaść do poziomu 67,6 zł.

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 71, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 629 sztuk. Obroty wyniosły 581 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 8,68 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 10,82 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 125,33 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 129,15 proc.

Reklama

W środę Synektik S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1 proc. do poziomu 71 542 punktów, a wartość spółki wzrosła o 1,5 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »