Reklama

Notowania akcji spółki Ten Square Games z 10 września 2021 roku

W piątek, 10 września Ten Square Games (TEN) rozpoczął notowania od poziomu 555 zł, czyli o 0,91 proc. więcej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 550,0 zł. O godzinie 11.08 kurs akcji spadł do poziomu 545,5 zł, a następnie o 13.56 wzrósł do wartości 558 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 551,5 zł.

Liczba transakcji dla spółki Ten Square Games wyniosła 84, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 26 139 sztuk. Obroty wyniosły 12,6 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 5,55 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 1,57 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 0,64 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 0,27 proc.

W piątek Ten Square Games zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,16 proc. do poziomu 71 091 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,27 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Ten Square Games pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 0,14 proc. do poziomu 23 917 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Ten Square Games jest producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »