Notowania akcji spółki Ten Square Games z 14 czerwca 2023 roku

W środę, 14 czerwca Ten Square Games (TEN) rozpoczął notowania od poziomu 81 zł, czyli o 0,62 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 80,5 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 85 zł - spółka osiągnęła o godzinie 16.16 by na zamknięciu spaść do poziomu 84,95 zł.

Liczba transakcji dla spółki Ten Square Games wyniosła 102, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 65 898 sztuk. Obroty wyniosły 5,48 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 4,11 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 1,22 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 19,10 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 32,9 proc.

W środę Ten Square Games zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 2,11 proc. do poziomu 67 006 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 5,53 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Ten Square Games pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 7,66 proc. do poziomu 20 161 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Ten Square Games jest producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »