Reklama

Notowania akcji spółki Ten Square Games z 17 grudnia 2020 roku

W czwartek, 17 grudnia Ten Square Games (TEN) rozpoczął notowania od poziomu 520 zł, czyli o 0,97 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 515,0 zł. O godzinie 9.09 kurs akcji spadł do poziomu 514 zł, a następnie o 10.33 wzrósł do wartości 532 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 522 zł.

Liczba transakcji dla spółki Ten Square Games wyniosła 110, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 11 637 sztuk. Obroty wyniosły 5,88 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 0,76 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 9,84 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 163,37 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 163,64 proc.

W czwartek Ten Square Games zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,59 proc. do poziomu 56 176 punktów, a wartość spółki wzrosła o 1,36 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Ten Square Games pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 2,00 proc. do poziomu 29 318 punktów. Pomimo pozytywnego oddziaływania makrosektora producentów gier na rynek indeks WIG spadł.

Ten Square Games jest producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »