Reklama

Notowania akcji spółki Ten Square Games z 21 stycznia 2022 roku

W piątek, 21 stycznia Ten Square Games (TEN) rozpoczął notowania od poziomu 315 zł, czyli o 0,63 proc. mniej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 317,0 zł. O godzinie 9.12 kurs akcji wzrósł do poziomu 320,4 zł, a następnie, o 15.12, spadł do wartości 295,6 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 296,2 zł.

Liczba transakcji dla spółki Ten Square Games wyniosła 131, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 131 986 sztuk. Spadek odbył się przy dużym obrocie, co może budzić niepokój wśród inwestorów. Obroty wyniosły 38,2 mln złotych, a w ostatnim miesiącu średni obrót dla tych akcji wynosił 10,1 mln zł.

Reklama

Analizowana sesja była czwartą sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 23,26 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 8,58 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 41,81 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 15,13 proc.

W piątek Ten Square Games zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,64 proc. do poziomu 69 265 punktów, a wartość spółki spadła aż o 6,56 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Ten Square Games ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG.GAMES spadła o 2,98 proc. do poziomu 21 312 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Ten Square Games jest producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »