Reklama

TSGAMES (TEN): Notowania akcji spółki Ten Square Games z 28 września 2020 roku

Reklama

W poniedziałek, 28 września Ten Square Games (TEN) rozpoczął notowania od poziomu 545 zł, czyli o 1,11 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 539,0 zł. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 559 zł - spółka osiągnęła o godzinie 16.24 by na zamknięciu spaść do poziomu 557 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Ten Square Games wyniosła 91, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 13 435 sztuk. Obroty wyniosły 7,24 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 0,54 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 0,71 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 304,21 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 181,31 proc.

W poniedziałek Ten Square Games zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 3,2 proc. do poziomu 49 842 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 3,34 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Ten Square Games pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 4,69 proc. do poziomu 33 044 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Ten Square Games jest producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »