Reklama

Notowania akcji spółki Ten Square Games z 29 marca 2021 roku

W poniedziałek, 29 marca Ten Square Games (TEN) rozpoczął notowania od poziomu 518 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.08 kurs akcji spadł do poziomu 514 zł, a następnie o 11.23 wzrósł do wartości 530 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 525 zł.

Liczba transakcji dla spółki Ten Square Games wyniosła 93, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 18 656 sztuk. Obroty wyniosły 9,28 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 6,38 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 2,14 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 90,56 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 75 proc.

Reklama

W poniedziałek Ten Square Games zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,6 proc. do poziomu 58 444 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 1,35 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Ten Square Games pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 5,57 proc. do poziomu 27 813 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Ten Square Games jest producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »