Reklama

Notowania akcji spółki Ten Square Games z 6 września 2021 roku

W poniedziałek, 6 września Ten Square Games (TEN) rozpoczął notowania od poziomu 539 zł, czyli o 0,94 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 534,0 zł. O godzinie 10.28 kurs akcji spadł do poziomu 536 zł, a następnie o 15.26 wzrósł do wartości 547,5 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 545 zł.

Liczba transakcji dla spółki Ten Square Games wyniosła 85, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 7 352 sztuk. Obroty wyniosły 3,47 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 2,64 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 1,27 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 0,37 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 0,18 proc.

W poniedziałek Ten Square Games zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,4 proc. do poziomu 72 170 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 2,06 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Ten Square Games pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 1,12 proc. do poziomu 24 333 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Ten Square Games jest producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »