Reklama

Notowania akcji spółki Ten Square Games z 8 sierpnia 2022 roku

W poniedziałek, 8 sierpnia Ten Square Games (TEN) rozpoczął notowania od poziomu 99,8 zł, czyli o 0,2 proc. mniej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 100,0 zł. O godzinie 9.08 kurs akcji wzrósł do poziomu 101,9 zł, a następnie, o 11.08, spadł do wartości 98,1 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 100,5 zł.

Liczba transakcji dla spółki Ten Square Games wyniosła 97, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 15 832 sztuk. Obroty wyniosły 1,39 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 6,69 proc., w ciągu miesiąca spadła o 7,54 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 81,79 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 80,71 proc.

W poniedziałek Ten Square Games zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 2,13 proc. do poziomu 55 009 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,5 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Ten Square Games pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 0,52 proc. do poziomu 13 440 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Ten Square Games jest producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »