Notowania akcji spółki Tim z 13 listopada 2023 roku

W poniedziałek, 13 listopada Tim (TIM) rozpoczął notowania od poziomu 47,9 zł, czyli o 0,42 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 47,7 zł. O godzinie 9.04 kurs akcji wzrósł do poziomu 48 zł, a następnie, o 12.54, spadł do wartości 47,7 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 47,9 zł.

Liczba transakcji dla spółki Tim wyniosła 7, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 478 sztuk. Obroty wyniosły 70,3 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na otwarciu.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 0,74 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 0,42 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 80,75 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 65,46 proc.

W poniedziałek Tim zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,48 proc. do poziomu 71 199 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,42 proc.

Tim to jeden z największych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce, oferujący hybrydowy model sprzedaży łączący przedstawicieli handlowych z platformą internetową. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »