Reklama

TIM (TIM): Notowania akcji spółki Tim z 22 lutego 2021 roku

W poniedziałek, 22 lutego Tim (TIM) rozpoczął notowania od poziomu 19,15 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 19 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Tim wyniosła 48, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 21 623 sztuk. Obroty wyniosły 413 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 1,03 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 47,31 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 56,33 proc.

W poniedziałek Tim zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,95 proc. do poziomu 58 157 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Tim to jeden z największych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce, oferujący hybrydowy model sprzedaży łączący przedstawicieli handlowych z platformą internetową. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »