Reklama

Notowania akcji spółki Torpol z 21 kwietnia 2021 roku

W środę, 21 kwietnia Torpol (TOR) rozpoczął notowania od poziomu 12,22 zł, czyli o 0,16 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 12,2 zł. O godzinie 11.04 kurs akcji wzrósł do poziomu 12,36 zł, a następnie, spadł do wartości 12,14 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Torpol wyniosła 44, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 26 011 sztuk. Obroty wyniosły 309 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była szóstą sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 4,41 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 3,65 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 66,76 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 59,74 proc.

Reklama

W środę Torpol zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,51 proc. do poziomu 59 084 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,49 proc. Spółki budowlane do których należy także Torpol ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-BUDOW spadła o 2,61 proc. do poziomu 3 960 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek budowlanych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Torpol specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów komunikacyjnych takich jak szlaki i stacje kolejowe oraz torowiska tramwajowe, a także obiekty inżynierskie. Świadczy także usługi z zakresu budowy, modernizacji oraz remontów sieci elektroenergetycznych napowietrznych średnich i niskich napięć, sygnalizacji świetlnej sterowania ruchem drogowym, systemów oświetlenia ulicznego oraz sieci telekomunikacyjnych, jak również usługi projektowe w zakresie powyższych inwestycji komunikacyjnych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »