Reklama

Notowania akcji spółki Torpol z 26 listopada 2021 roku

W piątek, 26 listopada Torpol (TOR) rozpoczął notowania od poziomu 13,38 zł, czyli o 0,59 proc. mniej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 13,46 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 12,82 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Torpol wyniosła 78, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 56 096 sztuk. Obroty wyniosły 662 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 2 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 5,18 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 0,16 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 14,46 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 17,08 proc.

Reklama

W piątek Torpol zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 3,51 proc. do poziomu 66 441 punktów, a wartość spółki spadła aż o 4,75 proc. Spółki budowlane do których należy także Torpol ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-BUDOW spadła o 1,04 proc. do poziomu 3 808 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek budowlanych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Torpol specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów komunikacyjnych takich jak szlaki i stacje kolejowe oraz torowiska tramwajowe, a także obiekty inżynierskie. Świadczy także usługi z zakresu budowy, modernizacji oraz remontów sieci elektroenergetycznych napowietrznych średnich i niskich napięć, sygnalizacji świetlnej sterowania ruchem drogowym, systemów oświetlenia ulicznego oraz sieci telekomunikacyjnych, jak również usługi projektowe w zakresie powyższych inwestycji komunikacyjnych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »