Notowania akcji spółki Toya z 11 października 2021 roku

W poniedziałek, 11 października Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 8,64 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 12.04 kurs akcji spadł do poziomu 8,54 zł, a następnie o 16.48 wzrósł do wartości 8,66 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 8,65 zł.

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 55, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 59 943 sztuk. Obroty wyniosły 509 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost podobnie jak to miało miejsce w ostatni czwartek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 2,81 proc., w ciągu miesiąca spadła o 2,26 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 10,90 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 12,05 proc.

Reklama

W poniedziałek Toya zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,54 proc. do poziomu 74 460 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,12 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »