Reklama

Notowania akcji spółki Toya z 12 października 2020 roku

W poniedziałek, 12 października Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 7,76 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 7,88 zł - spółka osiągnęła o godzinie 9.11 by na zamknięciu spaść do poziomu 7,82 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 26, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 11 578 sztuk. Obroty wyniosły 90,6 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 1,82 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 0,26 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 100,51 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 50,38 proc.

W poniedziałek Toya zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,51 proc. do poziomu 48 938 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,77 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »