Reklama

Notowania akcji spółki Toya z 14 października 2021 roku

W czwartek, 14 października Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 8,49 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.04 kurs akcji wzrósł do poziomu 8,55 zł, a następnie, o 10.19, spadł do wartości 8,46 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 8,55 zł.

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 61, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 57 518 sztuk. Obroty wyniosły 489 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost podobnie jak to miało miejsce w ostatni wtorek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 1,84 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 6,04 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 10,18 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 11,04 proc.

Reklama

W czwartek Toya zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,33 proc. do poziomu 74 525 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,71 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »