Reklama

Notowania akcji spółki Toya z 16 października 2020 roku

W piątek, 16 października Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 7,7 zł, czyli o 0,26 proc. mniej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 7,72 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 7,66 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 115, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 28 488 sztuk. Obroty wyniosły 219 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 1,28 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 2,28 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 79,07 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 48,08 proc.

W piątek Toya zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,53 proc. do poziomu 48 210 punktów, a wartość spółki spadła o 0,26 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »