Reklama

Notowania akcji spółki Toya z 18 listopada 2020 roku

W środę, 18 listopada Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 7,36 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 7,26 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 84, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 108 966 sztuk. Obroty wyniosły 782 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 3 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 4,29 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 5,44 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 49,59 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 40,38 proc.

W środę Toya zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,87 proc. do poziomu 52 232 punktów, a wartość spółki spadła o 0,82 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »