Reklama

Notowania akcji spółki Toya z 21 września 2020 roku

W poniedziałek, 21 września Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 7,9 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 7,62 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 32, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 13 901 sztuk. Obroty wyniosły 107 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 2 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 1,79 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 15,71 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 71,75 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 47,31 proc.

W poniedziałek Toya zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 2,77 proc. do poziomu 48 448 punktów, a wartość spółki spadła aż o 3,04 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »