Reklama

Notowania akcji spółki Toya z 4 stycznia 2021 roku

W poniedziałek, 4 stycznia Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 5,86 zł, czyli o 0,69 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 5,82 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 6,08 zł - spółka osiągnęła o godzinie 13.30 by na zamknięciu spaść do poziomu 6 zł.

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 85, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 122 334 sztuk. Obroty wyniosły 734 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 2,39 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 0,33 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 12,15 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 3,45 proc.

W poniedziałek Toya zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,63 proc. do poziomu 57 955 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 3,09 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »