Reklama

Notowania akcji spółki Toya z 5 października 2021 roku

We wtorek, 5 października Toya (TOA) rozpoczęła notowania od poziomu 8,8 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.08 kurs akcji wzrósł do poziomu 8,83 zł, a następnie, o 12.30, spadł do wartości 8,7 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 8,71 zł.

Liczba transakcji dla spółki Toya wyniosła 32, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 40 795 sztuk. Obroty wyniosły 356 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 3,44 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 0,23 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 13,41 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 11,67 proc.

Reklama

We wtorek Toya zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,95 proc. do poziomu 71 940 punktów, a wartość spółki spadła o 1,02 proc.

Toya to czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, która wprowadziła na rynki kilka silnych własnych marek. Wyroby eksportuje do ponad 40 krajów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »