Reklama

ULTGAMES (ULG): Notowania akcji spółki Ultimate Games SA z 22 lutego 2021 roku

W poniedziałek, 22 lutego Ultimate Games SA (ULG) rozpoczęło notowania od poziomu 30,15 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.12 kurs akcji wzrósł do poziomu 30,35 zł, a następnie, o 15.38, spadł do wartości 29,5 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 29,7 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Ultimate Games SA wyniosła 66, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 20 069 sztuk. Obroty wyniosły 594 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była czwartą sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 8,05 proc., w ciągu miesiąca spadła o 6,46 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 38,14 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 65 proc.

W poniedziałek Ultimate Games SA zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,95 proc. do poziomu 58 157 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,49 proc.

Producent gier na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Zamierza koncentrować się na grach o tematyce: wędkarstwo, myślistwo i hobby. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »